0(534) 613 57 21
0(532) 667 36 64

Kira Sözleşmesi

SÜRÜCÜ BELGESİ VE KİRALAMA YAŞI SINIRLAMALARI:
En az 1 (bir) yıl geçerli sürücü belgesine sahip 23 yaşını doldurmuş ve üzerindeki kişiler A, B, N,F ve I grubu araçları kiralayabilirler. G,H,O,M ve D grupları için 3 yıllık sürücü belgesine sahip ve 25 yaşını doldurmuş ve üzerindeki kişiler; J,E,C,P,L ve K grubu araçlar için 3 yıllık sürücü belgesine sahip ve 27 yaşını doldurmuş ve üzerinde olma koşulları aranır. 21 yaşını doldurmuş olmak koşulu sabit kalmak kaydi ile orta ve üst sınıf araçlar için de genç sürücü ücreti alınarak araç kiralanabilmektedir. Genç sürücü ücret bilgisi için Rezervasyon Merkezi’mizi (0(534) 613 57 21 veya 0546 280 21 34) arayabilirsiniz

KİRALAMA SÜRESİ:
Araç kiralama min. süresi günlük kiralamalarda 24 saat, aylık kiralamalarda 30 gündür.

FİYATLARA DAHİL OLAN VE OLMAYAN HUSUSLAR:
Fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, Hasar Sorumluluk Güvencesi, Hırsızlık Güvencesi ile %18 Katma Değer Vergisi dahildir. Akaryakıt, Ferdi Kaza Güvencesi, Mini Hasar Güvencesi, İhtiyari Mali Mesuliyet Güvencesi, Tek -Yön Ücreti, Teslim Etme / Teslim Alma Ücreti(0-26 km arası), Bebek Koltuğu Ücreti, Navigasyon Cihazı, Ek Sürücü Ücreti, Köprü ve Otoyol Geçiş Cihaz- Kart Kullanım Ücreti ayrıca hesaplanır. Araçların müşteriye teslimi tam dolu depo benzin ile yapılır. Eksik veya boş depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte alınır. Aylık kiralamalarda kilometre sınırı araç grubuna göre 3000- 4000 km arasında değişkenlik göstermektedir. Kilometre aşım ücreti grup bazında değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgiyi kiralama ofislerimizden alabilirsiniz.

TEK YÖN KİRALAMALAR:
Aracın bir şehirden teslim alınıp başka bir şehre iadesi durumunda Uşak Doğanlar Rent A Car Oto Kiralama tarafından öngörülmüş olan tek yön ücreti uygulanır. Ücret bilgileri km bazında değişiklik göstermekte olup detaylı bilgiyi Rezervasyon Merkezi’mizi arayarak alabilirsiniz.

EK SÜRÜCÜLER:
Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi / kişilerce kullanılabilmesi; ilave sürücü / sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin, ücret karşılığında olmak üzere, Kira Sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve /veya her hangi kaza durumunda tüm güvenceler geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi / kişiler ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar. Fiyat ve ayrıntılı bilgi için Rezervasyon Merkezi’mizi arayabilirsiniz.(Ek sürücü kiralama koşulları Sürücü Belgesi ve Kiralama Yaşı Sınırlamalarında bulunan şartlarla aynıdır.)

TESLİM GECİKMELERİ:
Araçların iadesinde 4 saate kadar yaşanan gecikmelerde, her saat için, sözleşmede uygulanan kira fiyatının 1/3'ü, 3 saati aşan gecikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır.